Bezbramkowy remis z Unią Sarzędz
Drugi sparing na remis
Terminarz rundy jesiennej [AKTUALIZACJA]
  • Bezbramkowy remis z Unią Sarzędz

    Bezbramkowy remis z Unią Sarzędz

    sobota, 22, lipiec 2017 19:25
  • Drugi sparing na remis

    Drugi sparing na remis

    sobota, 15, lipiec 2017 22:37
  • Terminarz rundy jesiennej [AKTUALIZACJA]

    Terminarz rundy jesiennej [AKTUALIZACJA]

    czwartek, 13, lipiec 2017 18:33

       

   masita baner   facebook   Wielinscy LBT 1 hyundai       Linox MTS          logo    

Trampkarz Młodszy (zespół występuje w rozgrywkach trampkarzy starszych) – I Liga Okręgowa C1 „Grupa Mistrzowska”

Kadra

Hubert Andrzejewski, Wiktor Andrzejewski, Filip Bąk, Antoni Chmielewski, Maciej Ćwik, Maciej Czajkowski, Jordan Droździewicz, Sebastian Florkowski, Bartosz Głowacki, Oskar Gostyński, Fabian Grzelak, Kacper Kaźmierczak, Fabian Kołodziejczak, Kacper Marciniak, Mateusz Piotrowski, Miłosz Różański, Tomasz Słowiński, Szymon Świerczek, Bartosz Szczygieł, Klaudiusz Tomaszewski, Adam Tryk, Maksymilian Wadelski, Patryk Waliś, Damian Witek, Michał Włodarczyk

Trener: Rafał Szkudelski
         

Tabela

1. Victoria Września - 19 pkt.

2. Tur Turek - 14

3. SKP Słupca - 9

4. GÓRNIK KONIN - 8

5. Zjednoczeni Rychwał - 7

 

Kontakt: Rafał Szkudelski – 722 302 441

Więcej informacji na: www.facebook.com/Górnik-Konin-2003

Następne spotkanie

Środa, 26.07.2017r. 
Stadion im. Mariana Paska w Koninie

gornikkonin

-:-

(-:-)

zagbie lubin
      Górnik Konin
  Zagłębie II Lubin

 

Ostatnie spotkanie

Sobota, 22.07.2017r. Godzina 12:00
Stadion im. Mariana Paska w Koninie

gornikkonin

0:0

(0:0)

unia swarzedz
Górnik Konin
  Unia Swarzędz

Tabela

III liga, grupa II

 lp.  Drużyna  Mecze  Punkty
1.  Bałtyk Gdynia 0 0
 2.
 Centra Ostrów Wielkopolski 0
0
3.  Elana Toruń
0
0
 4.  Energetyk Gryfino
0 0
 5.  GKS Przodkowo 0 0
 6.  Górnik Konin
0 0
 7.  Jarota Jarocin 0 0
 8.  KKS Kalisz
 0 0
 9.  KS Chwaszczyno * 0 0
 10.  Kotwica Kołobrzeg
 0 0
 11.  Lech II Poznań
  0
0
 12.  Pogoń II Szczecin
 0
0
 13. Polonia Środa Wielkopolska
0 0
  14.    Sokół Kleczew
0 0
 15.   Unia Solec Kujawski
0 0
 16.   Wda Świecie
0 0
 17.   Wierzyca Pelplin
0 0
 18.   Świt Skolwin (Szczecin)
0 0