Bezbramkowy remis z Unią Sarzędz
Drugi sparing na remis
Terminarz rundy jesiennej [AKTUALIZACJA]
  • Bezbramkowy remis z Unią Sarzędz

    Bezbramkowy remis z Unią Sarzędz

    sobota, 22, lipiec 2017 19:25
  • Drugi sparing na remis

    Drugi sparing na remis

    sobota, 15, lipiec 2017 22:37
  • Terminarz rundy jesiennej [AKTUALIZACJA]

    Terminarz rundy jesiennej [AKTUALIZACJA]

    czwartek, 13, lipiec 2017 18:33

       

   masita baner   facebook   Wielinscy LBT 1 hyundai       Linox MTS          logo    

Młodzik Starszy (zespół występuje w rozgrywkach tramparzy młodszych) – I Liga Okręgowa C2 „Grupa Mistrzowska”

Kadra

Kacper Babacz, Dorian Dulaj, Kacper Grabowski, Paweł Grzybowski, Adam Jabłoński, Miłosz Jarocki, Stanisław Januszek, Dawid Kościucha, Mateusz Kostrzewa, Eryk Krakowski, Filip Krawiec, Bartosz Kubacki, Michał Michalski, Adam Nawrocki, Kacper Nowak, Dawid Raczyński, Fabian Sieradzki, Aleksy Staniszewski, Kacper Szurgot, Igor Wałęsa

Trener: Daniel Sawicki
        

Tabela końcowa

1. SKP SSP Cienin Zaborny - 21 pkt.

2. Olimpia Koło - 18

3. Victoria Września - 13

4. Tur Turek - 10

5. GÓRNIK KONIN - 6

6. Oranje Konin - 6

7. Kasztelania Brudzew - 6

8. Polonia Golina - 1

 

Kontakt: Daniel Sawicki – 663 575 967

Więcej informacji na: www.facebook.com/gornik2004

Następne spotkanie

Środa, 26.07.2017r. 
Stadion im. Mariana Paska w Koninie

gornikkonin

-:-

(-:-)

zagbie lubin
      Górnik Konin
  Zagłębie II Lubin

 

Ostatnie spotkanie

Sobota, 22.07.2017r. Godzina 12:00
Stadion im. Mariana Paska w Koninie

gornikkonin

0:0

(0:0)

unia swarzedz
Górnik Konin
  Unia Swarzędz

Tabela

III liga, grupa II

 lp.  Drużyna  Mecze  Punkty
1.  Bałtyk Gdynia 0 0
 2.
 Centra Ostrów Wielkopolski 0
0
3.  Elana Toruń
0
0
 4.  Energetyk Gryfino
0 0
 5.  GKS Przodkowo 0 0
 6.  Górnik Konin
0 0
 7.  Jarota Jarocin 0 0
 8.  KKS Kalisz
 0 0
 9.  KS Chwaszczyno * 0 0
 10.  Kotwica Kołobrzeg
 0 0
 11.  Lech II Poznań
  0
0
 12.  Pogoń II Szczecin
 0
0
 13. Polonia Środa Wielkopolska
0 0
  14.    Sokół Kleczew
0 0
 15.   Unia Solec Kujawski
0 0
 16.   Wda Świecie
0 0
 17.   Wierzyca Pelplin
0 0
 18.   Świt Skolwin (Szczecin)
0 0