Bezbramkowy remis z Unią Sarzędz
Drugi sparing na remis
Terminarz rundy jesiennej [AKTUALIZACJA]
  • Bezbramkowy remis z Unią Sarzędz

    Bezbramkowy remis z Unią Sarzędz

    sobota, 22, lipiec 2017 19:25
  • Drugi sparing na remis

    Drugi sparing na remis

    sobota, 15, lipiec 2017 22:37
  • Terminarz rundy jesiennej [AKTUALIZACJA]

    Terminarz rundy jesiennej [AKTUALIZACJA]

    czwartek, 13, lipiec 2017 18:33

       

   masita baner   facebook   Wielinscy LBT 1 hyundai       Linox MTS          logo    

Orlik (zespół występuje w rozgrywkach młodzików młodszych) – I Liga Okręgowa D2 „Grupa Mistrzowska”

Kadra

Michał Barski, Jordan Bilski, Jakub Cieślik, Szymon Drzewiecki, Kamil Filipiak, Jakub Głębocki, Szymon Gorzelańczyk, Patryk Hofman, Aleksander Jamrozik, Mateusz Jaroń, Alan Jędrzejaszek, Filip Kobyliński, Oskar Koszara, Bartosz Kowalewski, Albert Kronowiecki, Miłosz Lewandowski, Dominik Majewski, Kornel Rembas, Antoni Rutkowski, Fryderyk Rzepczyk, Jakub Stamblewski, Norbert Szurgot, Wiktor Urycki, Jakub Wasiak, Dawid Wróblewski, Seweryn Zając, Kacper Zbierski, Kacper Kubiak, Miłosz Kubiak, Piotr Kurach

Trener: Marcin Muzykiewicz

Kierownik: Łukasz Sakowski


          

Tabela końcowa

1. Victoria Września - 17 pkt.

2. SKP Słupca - 14

3. Sokół Kleczew - 12

4. Oranje Konin - 10

5. GÓRNIK KONIN - 9

6. Warta Kramsk - 8

7. Polonus Kazimierz Biskupi - 6

8. Błękitni Mąkolno - 4

 

Kontakt: Marcin Muzykiewicz – 666 616 689, Łukasz Sakowski – 785 010 670

Więcej informacji na: www.facebook.com/Górnik-Konin-2006

Następne spotkanie

Środa, 26.07.2017r. 
Stadion im. Mariana Paska w Koninie

gornikkonin

-:-

(-:-)

zagbie lubin
      Górnik Konin
  Zagłębie II Lubin

 

Ostatnie spotkanie

Sobota, 22.07.2017r. Godzina 12:00
Stadion im. Mariana Paska w Koninie

gornikkonin

0:0

(0:0)

unia swarzedz
Górnik Konin
  Unia Swarzędz

Tabela

III liga, grupa II

 lp.  Drużyna  Mecze  Punkty
1.  Bałtyk Gdynia 0 0
 2.
 Centra Ostrów Wielkopolski 0
0
3.  Elana Toruń
0
0
 4.  Energetyk Gryfino
0 0
 5.  GKS Przodkowo 0 0
 6.  Górnik Konin
0 0
 7.  Jarota Jarocin 0 0
 8.  KKS Kalisz
 0 0
 9.  KS Chwaszczyno * 0 0
 10.  Kotwica Kołobrzeg
 0 0
 11.  Lech II Poznań
  0
0
 12.  Pogoń II Szczecin
 0
0
 13. Polonia Środa Wielkopolska
0 0
  14.    Sokół Kleczew
0 0
 15.   Unia Solec Kujawski
0 0
 16.   Wda Świecie
0 0
 17.   Wierzyca Pelplin
0 0
 18.   Świt Skolwin (Szczecin)
0 0