Bezbramkowy remis z Unią Sarzędz
Drugi sparing na remis
Terminarz rundy jesiennej [AKTUALIZACJA]
  • Bezbramkowy remis z Unią Sarzędz

    Bezbramkowy remis z Unią Sarzędz

    sobota, 22, lipiec 2017 19:25
  • Drugi sparing na remis

    Drugi sparing na remis

    sobota, 15, lipiec 2017 22:37
  • Terminarz rundy jesiennej [AKTUALIZACJA]

    Terminarz rundy jesiennej [AKTUALIZACJA]

    czwartek, 13, lipiec 2017 18:33

       

   masita baner   facebook   Wielinscy LBT 1 hyundai       Linox MTS          logo    

Młodzik Młodszy (zespół występuje w rozgrywkach młodzików starszych) – I Liga Okręgowa D1 „Grupa Mistrzowska”

Kadra

Bramkarze: Jakub Karczewski, Jakub Radwański, Cyprian Owczarek

Zawodnicy z pola: Radosław Skibiński, Mateusz Kubiszewski, Damian Głocki, Marcel Filipczak, Igor Szałecki, Filip Chorążka, Adam Krzos, Szymon Jamrozik, Wiktor Rożewski, Wiktor Szczap, Alan Szyszyński, Paweł Kwieciński, Filip Olejniczak, Maciej Kubacki, Kamil Waszak, Norbert Blim, Albert Betke, Marcelin Krzyżak, Kamil Rynkowski

Trener: Michał Sypuła
         

Tabela końcowa

1. Olimpia Koło - 18 pkt.

2. Warta Kramsk - 16

3. Górnik Kłodawa - 13

4. Victoria Września - 12

5. Tur Turek - 12

6. GKS Sompolno - 9

7. Oranje Konin - 8

8. SKP Słupca - 7

9. GÓRNIK KONIN - 5

 

Kontakt: Michał Sypuła – 535 352 407

Więcej informacji na: www.facebook.com/Górnik-Konin-2005

Następne spotkanie

Środa, 26.07.2017r. 
Stadion im. Mariana Paska w Koninie

gornikkonin

-:-

(-:-)

zagbie lubin
      Górnik Konin
  Zagłębie II Lubin

 

Ostatnie spotkanie

Sobota, 22.07.2017r. Godzina 12:00
Stadion im. Mariana Paska w Koninie

gornikkonin

0:0

(0:0)

unia swarzedz
Górnik Konin
  Unia Swarzędz

Tabela

III liga, grupa II

 lp.  Drużyna  Mecze  Punkty
1.  Bałtyk Gdynia 0 0
 2.
 Centra Ostrów Wielkopolski 0
0
3.  Elana Toruń
0
0
 4.  Energetyk Gryfino
0 0
 5.  GKS Przodkowo 0 0
 6.  Górnik Konin
0 0
 7.  Jarota Jarocin 0 0
 8.  KKS Kalisz
 0 0
 9.  KS Chwaszczyno * 0 0
 10.  Kotwica Kołobrzeg
 0 0
 11.  Lech II Poznań
  0
0
 12.  Pogoń II Szczecin
 0
0
 13. Polonia Środa Wielkopolska
0 0
  14.    Sokół Kleczew
0 0
 15.   Unia Solec Kujawski
0 0
 16.   Wda Świecie
0 0
 17.   Wierzyca Pelplin
0 0
 18.   Świt Skolwin (Szczecin)
0 0