Sławomir Suchomski nowym trenerem Górnika
Czesław Owczarek nie jest już trenerem Górnika Konin
Zapowiedź meczu: LKS Ślesin - Górnik Konin
  • Sławomir Suchomski nowym trenerem Górnika

    Sławomir Suchomski nowym trenerem Górnika

    poniedziałek, 18, wrzesień 2017 21:14
  • Czesław Owczarek nie jest już trenerem Górnika Konin

    Czesław Owczarek nie jest już trenerem Górnika Konin

    poniedziałek, 18, wrzesień 2017 19:23
  • Zapowiedź meczu: LKS Ślesin - Górnik Konin

    Zapowiedź meczu: LKS Ślesin - Górnik Konin

    niedziela, 17, wrzesień 2017 11:27

                                                     konin                             

                   hyundai auo centrum lis       logo

Junior Starszy– I Liga Wojewódzka A1

junior starszy

Kadra

Bramkarze: Adam Rachubiński, Mateusz Koliński, Patryk Bocian, Przemysław Popiela

Obrońcy: Patryk Szymaniak, Wiktor Grzelak, Jakub Matusiak, Kacper Pląskowski, Norbert Siałkowski, Oskar Augustyniak, Szymon Cyferkowski, Janusz Karnowski

Pomocnicy: Szymon Tama, Jakub Borowiak, Dominik Frontczak, Dominik Kałużny, Mikołaj Karbowy, Wiktor Zioła, Mateusz Majer, Norbert Pałucki, Tobiasz Tomaszewski, Filip Stożek, Kacper Kubicki, Piotr Radoszewski, Kacper Cieślak

Napastnicy: Ryszard Rogowski, Bartosz Górecki

Trener: Damian Augustyniak

Trener bramkarzy: Kamil Lewandowski

Kierownik: Adam Karbowy, Przemysław Borowiak, Radosław Łukasiewicz

Kontakt: Damian Augustyniak – 604 142 380

Więcej informacji na: www.facebook.com/gornikkoninjs

 

Terminarz - Runda jesienna sezonu 2017/2018

 

L.p. Mecz Data meczu Godzina Wyniki
1 Stal PleszewGórnik Konin 23.08.17 17:00 2:1
2 Górnik Konin – KS Canarinhos Skórzewo 20.09.17 17:00 ---
3 Przemysław Poznań – Górnik Konin 19.08.17 16:00 2:3
4 Górnik Konin – Polonia 1912 Leszno 26.08.17 11:00 1:1
5 Pogoń ŁobżenicaGórnik Konin 30.08.17 17:00 1:6
6 Górnik Konin – Mieszko Gniezno 09.09.17 11:00 6:3
7 LKS Ślesin Górnik Konin 16.09.17 11:00 ---
8 Górnik Konin – Krobianka Krobia 23.09.17 11:00 ---
9 Jarota Jarocin Górnik Konin 30.09.17 11:00 ---
10 Błękitni Wronki – Górnik Konin 08.10.17 15:00 ---
11 Górnik Konin – Centra Ostrów Wlkp 14.10.17 11:00 ---
12 Calisia Kalisz – Górnik Konin 22.10.17 12:00 ---
13 Górnik KoninWarta Śrem 28.10.17 11:00 ---
14 Unia SwarzędzGórnik Konin 05.11.17 10:00 ---
15 Górnik Konin - Tarnovia Tarnowo Pod. 11.11.17 11:00 ---

Tabela

 lp.  Drużyna  Mecze  Punkty
 1. Polonia Leszno  6 14
 2.
Krobianka Krobia 5
13
  3. Centra Ostrów Wlkp. 6
12
 4. GÓRNIK KONIN 5 10
 5. Mieszko Gniezno 6 9
 6. Jarota Jarocin 5 9
 7. Przemysław Poznań 4 9
 8. KS Canarinhos Poznań 5 9
 9. Stal Pleszew 6 8
 10. Błękitni Wronki 4 7
 11. Warta Śrem 5 7
 12. Unia Swarzędz 5 5
 13. Tarnovia Tarnowo Podgórne 6 5
 14. Calisia Kalisz 6 3
 15. LKS Ślesin 6 3
 16. Pogoń Łobżenica 6 0

 

Bramki dla Górnika:

Przemysław Poznań - Górnik Konin --> Ryszard Rogowski x2 i Jakub Matusiak

Stal Pleszew - Górnik Konin --> Norbert Siałkowski

Górnik Konin - Polonia Leszno --> sam. zawodnika Polonii

Pogoń Łobżenica - Górnik Konin --> Ryszard Rogowski x2, Mikołaj Karbowy, Tobiasz Tomaszewski, Jakub Matusiak, Szymon Tama

Górnik Konin - Mieszko Gniezno --> Jakub Matusiakx2, Jakub Borowiak, Ryszard Rogowski, Szymon Tama, Bartosz Górecki

Następne spotkanie

Środa, 20.09.2017r. godz. 17:00
Stadion w Ślesinie

lkslsien

VS

gornikkonin
      LKS Ślesin
  Górnik Konin

Ostatnie spotkanie

Sobota, 16.09.2017r. godz. 16:00
Stadion w Środzie

poloniasroda

5:2

gornikkonin
Polonia Środa Wlkp.
  Górnik Konin

Tabela

LP DRUŻYNA  MECZE  PUNKTY 
 1  Elana Toruń 6 14
2 Świt Skolwin 6 13
3 Wda Świecie 13
4 Bałtyk Gdynia 6   12
5 Sokół Kleczew 7 11
6 KP Starogard Gdańs 6 10
7 Kotwica Kołobrzeg 6 10
8 Polonia Środa Wlkp. 10
9 Pogoń II Szczecin 10 
10 Wierzyca Pelplin 6 9  
11 KKS Kalisz 6   8  
12 Lech II Poznań 5   7
13 Centra Ostrów Wlkp 6 6
14 Jarota Jarocin 6   4  
15 GÓRNIK KONIN 6 3
16 Unia Solec Kujawski 6   3
17 GKS Przodkowo 6   3
18 Energetyk Gryfino 6

Kolejka poprzednia

                                       Kolejka 6    

Pogoń II Szczecin 1:4 Lech II Poznań
GKS Przodkowo 3:2 KKS Kalisz
Elana Toruń 1:1 Jarota Jarocin
Energetyk Gryfino 0:0

Polonia Środa Wlkp

GÓRNIK KONIN 3:4 Bałtyk Gdynia
Wda Świecie
2:1 Sokół Kleczew
Centra Ostrów Wlkp.
1:3 Świt Skolwin
Wierzyca Pelplin
3:2 Kotwica Kołobrzeg
KP Starogard Gdański
2:0 Unia Solec Kujawski

Kolejka następna

                         Kolejka 7   16-17 września

Unia Solec Kujawski -:- Pogoń II Szczecin
Kotwica Kołobrzeg -:- KP Starogard Gdański
Świt Skolwin -:- Wierzyca Pelplin
Sokół Kleczew -:-

Centra Ostrów Wlkp.

Bałtyk Gdynia
-:- Wda Świecie
Polonia Środa Wlkp.
-:- GÓRNIK KONIN
Jarota Jarocin
-:- Energetyk Gryfino
KKS Kalisz
-:- Elana Toruń
Lech II Poznań
-:- GKS Przodkowo

Współpraca

ferio  kopalnia klodawa mzk konin logo 0 PKSkoninratajczyk 

Partnerzy Medialni

Konin.LM   przeglad koninski konin24.info

 

glos koninski