Bezbramkowy remis z Unią Sarzędz
Drugi sparing na remis
Terminarz rundy jesiennej [AKTUALIZACJA]
  • Bezbramkowy remis z Unią Sarzędz

    Bezbramkowy remis z Unią Sarzędz

    sobota, 22, lipiec 2017 19:25
  • Drugi sparing na remis

    Drugi sparing na remis

    sobota, 15, lipiec 2017 22:37
  • Terminarz rundy jesiennej [AKTUALIZACJA]

    Terminarz rundy jesiennej [AKTUALIZACJA]

    czwartek, 13, lipiec 2017 18:33

       

   masita baner   facebook   Wielinscy LBT 1 hyundai       Linox MTS          logo    

Trampkarz Starszy (zespół występuje w rozgrywkach juniorów młodszych) – I Liga Okręgowa B1 „Grupa Mistrzowska”

Kadra

Bramkarze: Jakub Guźniczak, Jakub Chaładaj, Robert Skoczylas

Obrońcy: Konrad Kujawa, Szymon Urbański, Szymon Janiak, Jakub Pluciński, Norbert Busse,                     Paweł Roszak, Alan Michalski

Pomocnicy: Igor Ludwiczak, Nikodem Lipiński, Filip Skoneczny, Patryk Kościelniak, Marcel Bilski, Dawid Borowiak, Tymoteusz Rogawski, Emil Łukasik, Jakub Waligóra, Filip Kubicki

Napastnicy: Dominik Lewandowski

Trener: Przemysław Pawlak

Kierownik: Sławomir Kujawa

 

Tabela

1. GÓRNIK KONIN - 30 pkt.

2. LKS Ślesin - 22

3. Strażak Licheń Stary - 18

4. GKS Sompolno - 17

5. Victoria Września - 16

6. Sokół Kleczew - 16

7. MKS Dąbie - 12

8. Górnik Kłodawa - 10

9. Olimpia II Koło - 8

10. Znicz Władysławów - 6

11. Sparta Sklejka Orzechowo - 6

 

Kontakt: Przemysław Pawlak – 608 658 314, Sławomir Kujawa – 605 871 493

Następne spotkanie

Środa, 26.07.2017r. 
Stadion im. Mariana Paska w Koninie

gornikkonin

-:-

(-:-)

zagbie lubin
      Górnik Konin
  Zagłębie II Lubin

 

Ostatnie spotkanie

Sobota, 22.07.2017r. Godzina 12:00
Stadion im. Mariana Paska w Koninie

gornikkonin

0:0

(0:0)

unia swarzedz
Górnik Konin
  Unia Swarzędz

Tabela

III liga, grupa II

 lp.  Drużyna  Mecze  Punkty
1.  Bałtyk Gdynia 0 0
 2.
 Centra Ostrów Wielkopolski 0
0
3.  Elana Toruń
0
0
 4.  Energetyk Gryfino
0 0
 5.  GKS Przodkowo 0 0
 6.  Górnik Konin
0 0
 7.  Jarota Jarocin 0 0
 8.  KKS Kalisz
 0 0
 9.  KS Chwaszczyno * 0 0
 10.  Kotwica Kołobrzeg
 0 0
 11.  Lech II Poznań
  0
0
 12.  Pogoń II Szczecin
 0
0
 13. Polonia Środa Wielkopolska
0 0
  14.    Sokół Kleczew
0 0
 15.   Unia Solec Kujawski
0 0
 16.   Wda Świecie
0 0
 17.   Wierzyca Pelplin
0 0
 18.   Świt Skolwin (Szczecin)
0 0