Sławomir Suchomski nowym trenerem Górnika
Czesław Owczarek nie jest już trenerem Górnika Konin
Zapowiedź meczu: LKS Ślesin - Górnik Konin
  • Sławomir Suchomski nowym trenerem Górnika

    Sławomir Suchomski nowym trenerem Górnika

    poniedziałek, 18, wrzesień 2017 21:14
  • Czesław Owczarek nie jest już trenerem Górnika Konin

    Czesław Owczarek nie jest już trenerem Górnika Konin

    poniedziałek, 18, wrzesień 2017 19:23
  • Zapowiedź meczu: LKS Ślesin - Górnik Konin

    Zapowiedź meczu: LKS Ślesin - Górnik Konin

    niedziela, 17, wrzesień 2017 11:27

                                                     konin                             

                   hyundai auo centrum lis       logo

pikaW pierwszy weekend września drużyny juniorskie rozegrały swoje spotkania w ramach rozgrywek ligowych. Sobotnie spotkania okazały się zwycięskie dla drużyn Górnika Konin. Junior Młodszy pokonał SKP Słupca 3:2, Trampkarz Starszy wygrał z Centrą Ostrów Wlkp. 8:1. Trampkarz Młodszy pokonał drużynę Błękitnych Psary Polskie aż 17:1, a Młodzik Młodszy wygrał 2:1 z Wartą Kramsk. W niedzielę swoje spotkanie rozgrywał zespoł Orlika Starszego. W spotkaniu rozgrywanym w Turku ulegli miejscowemu MKS Turowi Turek 4:0.

 

 

JUNIOR MŁODSZY

GÓRNIK KONIN - SKP Słupca 3:2 Bramki dla Górnika: Dominik Lewandowski, Adam Dziardziel, Filip Kubicki

Skład Górnika: Jakub Guźniczak (41' Jakub Chaładaj) - Kacper Fagas - Adam Dziardziel - Jakub Pluciński - Maciej Karczewski (65' Marcel Bilski) - Konrad Kujawa - Igor Ludwiczak - Dominik Lewandowski - Filip Kubicki (58' Szymon Janiak) - Nikodem Lipiński - Eryk Oksiak (79' Dawid Borowiak)

 

TRAMPKARZ STARSZY

GÓRNIK KONIN - Centra Ostrów Wlkp. 8:1 Bramki dla Górnika: Maciej Czajkowski x2, Kacper Kazimierczak x2, Damian Witek x2, Patryk Waliś, Filip Bąk

Skład Górnika: Maciej Czajkowski - Wiktor Andrzejewski - Filip Bąk - Fabian Grzelak - Fabian Kołodziejczak - Kacper Marciniak - Miłosz Różański - Tomasz Słowiński - Bartosz Szczygieł - Patryk Waliś - Damian Witek - Jakub Matuszak - Mateusz Przybyła - Antoni Chmielewski - Jordan Droździewicz - Kacper Kazimierczak - Adam Tryk - Michał Włodarczyk

 

TRAMPKARZ MŁODSZY

Błękitni Psary Polskie - GÓRNIK KONIN 1:17 Bramki dla Górnika: Fabian Sieradzki x4, Kacper Babacz x4, Kacper Szurgot x2, Kacper Osajda x2, Eryk Krakowski x2, Jakub Kwiatkowski, Jakub Ficner, Stanisław Januszek

Skład Górnika: Bartosz Kubacki - Igor Wałęsa - Stanisław Januszek - Klaudiusz Tomaszewski - Dawid Raczyński - Eryk Krakowski - Kacper Osajda - Fabian Sieradzki - Kacper Szurgot - Kacper Babacz - Jakub Kwiatkowski - Kacper Nowak - Jakub Ficner - Filip Krawiec - Paweł Grzybowski - Sebastian Florkowski - Miłosz Jarocki

 

MŁODZIK MŁODSZY

GÓRNIK KONIN - Warta Kramsk 2:1 Bramki dla Górnika: Norbert Blim, Wiktor Urycki

Skład Górnika: Miłosz Lewandowski - Jakub Wasiak - Norbert Szurgot - Miłosz Kubiak - Kamil Filipiak - Jakub Stamblewski - Kacper Kubiak - Dominik Majewski - Nikodem Duczmal - Norbert Blim - Jakub Głębocki - Wiktor Urycki - Filip Kobyliński - Albert Kronowiecki - Seweryn Zając - Antoni Rutkowski - Mateusz Jaroń

 

ORLIK STARSZY

MKS Tur Turek - GÓRNIK KONIN 4:0

Skład Górnika: Borys Siwek - Jakub Wojciechowski - Wiktor Substelny - Marcel Tomtała - Filip Kazimierczak - Gracjan Grabiński - Szymon Zawierucha - Bartosz Kleśta - Emirhan Dzhemaydin - Mateusz Nijakowski - Kacper Szczap - Oskar Urbaniak - Jędrzej Hańczewski - Adam Majdziński - Bartosz Witkowski - Franciszek Szudelski - Franciszek Kasiorek

Następne spotkanie

Środa, 20.09.2017r. godz. 17:00
Stadion w Ślesinie

lkslsien

VS

gornikkonin
      LKS Ślesin
  Górnik Konin

Ostatnie spotkanie

Sobota, 16.09.2017r. godz. 16:00
Stadion w Środzie

poloniasroda

5:2

gornikkonin
Polonia Środa Wlkp.
  Górnik Konin

Tabela

LP DRUŻYNA  MECZE  PUNKTY 
 1  Elana Toruń 6 14
2 Świt Skolwin 6 13
3 Wda Świecie 13
4 Bałtyk Gdynia 6   12
5 Sokół Kleczew 7 11
6 KP Starogard Gdańs 6 10
7 Kotwica Kołobrzeg 6 10
8 Polonia Środa Wlkp. 10
9 Pogoń II Szczecin 10 
10 Wierzyca Pelplin 6 9  
11 KKS Kalisz 6   8  
12 Lech II Poznań 5   7
13 Centra Ostrów Wlkp 6 6
14 Jarota Jarocin 6   4  
15 GÓRNIK KONIN 6 3
16 Unia Solec Kujawski 6   3
17 GKS Przodkowo 6   3
18 Energetyk Gryfino 6

Kolejka poprzednia

                                       Kolejka 6    

Pogoń II Szczecin 1:4 Lech II Poznań
GKS Przodkowo 3:2 KKS Kalisz
Elana Toruń 1:1 Jarota Jarocin
Energetyk Gryfino 0:0

Polonia Środa Wlkp

GÓRNIK KONIN 3:4 Bałtyk Gdynia
Wda Świecie
2:1 Sokół Kleczew
Centra Ostrów Wlkp.
1:3 Świt Skolwin
Wierzyca Pelplin
3:2 Kotwica Kołobrzeg
KP Starogard Gdański
2:0 Unia Solec Kujawski

Kolejka następna

                         Kolejka 7   16-17 września

Unia Solec Kujawski -:- Pogoń II Szczecin
Kotwica Kołobrzeg -:- KP Starogard Gdański
Świt Skolwin -:- Wierzyca Pelplin
Sokół Kleczew -:-

Centra Ostrów Wlkp.

Bałtyk Gdynia
-:- Wda Świecie
Polonia Środa Wlkp.
-:- GÓRNIK KONIN
Jarota Jarocin
-:- Energetyk Gryfino
KKS Kalisz
-:- Elana Toruń
Lech II Poznań
-:- GKS Przodkowo

Współpraca

ferio  kopalnia klodawa mzk konin logo 0 PKSkoninratajczyk 

Sponsorzy

lbt  logo termotechnika

 Lubro1  logo a. siwiski

Partnerzy techniczni

  salon pilkarski  masita2     strefa   herme

Partnerzy Medialni

Konin.LM   przeglad koninski konin24.info

 

glos koninski