Bezbramkowy remis z Unią Sarzędz
Drugi sparing na remis
Terminarz rundy jesiennej [AKTUALIZACJA]
  • Bezbramkowy remis z Unią Sarzędz

    Bezbramkowy remis z Unią Sarzędz

    sobota, 22, lipiec 2017 19:25
  • Drugi sparing na remis

    Drugi sparing na remis

    sobota, 15, lipiec 2017 22:37
  • Terminarz rundy jesiennej [AKTUALIZACJA]

    Terminarz rundy jesiennej [AKTUALIZACJA]

    czwartek, 13, lipiec 2017 18:33

       

   masita baner   facebook   Wielinscy LBT 1 hyundai       Linox MTS          logo    

IMG 20170225 WA0026Dwa zespoły Górnika Konin wystąpiły w tegorocznej edycji Rzgów Cup. Obywie drużyny spisały się na medal: tryufowali "Biali", zaś trzecie miejsce zajęli "Niebiescy". Najlepszym strzelcem turnieju został Wiktor Grabarek z drużyny "Białych".

Rzgów Cup - 25.02.2017

Górnik Konin Niebiescy: Franek Walczak (2 gole), Franek Weber (4), Aleks Fabiszak (1), Jan Weber (1), Jakub

Różański, Bartek Zawierucha, Milan Zbierski

Górnik Konin Biali: Wojtek Spychała, Kornel Nijakowski, Olaf Kulczewski (4), Wiktor Grabarek (7), Maksym Wszendybył, Oskar Pawlak (1)

Klasyfikacja końcowa:

1. Górnik Konin Biali
2. Zawisza II Rzgów
3. Górnik Konin Niebiescy
4. SP Waldemara Przysiudy
5. FA Orlik I Miłosław
6. Sparta Konin
7. Tulisia II Tuliszków
8. Tulisia I Tuliszków
9. Zawisza I Rzgów
10. OLE Golina
11. GKS Rzgów
12. Warta Kramsk
13. FA Orlik II Miłosław
14. Oranje Konin

IMG 20170225 WA0002

IMG 20170225 WA0007 1

IMG 20170225 WA0019

IMG 20170225 WA0022

IMG 20170225 WA0026

IMG 20170225 WA0029

20170225 153829

20170225 160314

Następne spotkanie

Środa, 26.07.2017r. 
Stadion im. Mariana Paska w Koninie

gornikkonin

-:-

(-:-)

zagbie lubin
      Górnik Konin
  Zagłębie II Lubin

 

Ostatnie spotkanie

Sobota, 22.07.2017r. Godzina 12:00
Stadion im. Mariana Paska w Koninie

gornikkonin

0:0

(0:0)

unia swarzedz
Górnik Konin
  Unia Swarzędz

Tabela

III liga, grupa II

 lp.  Drużyna  Mecze  Punkty
1.  Bałtyk Gdynia 0 0
 2.
 Centra Ostrów Wielkopolski 0
0
3.  Elana Toruń
0
0
 4.  Energetyk Gryfino
0 0
 5.  GKS Przodkowo 0 0
 6.  Górnik Konin
0 0
 7.  Jarota Jarocin 0 0
 8.  KKS Kalisz
 0 0
 9.  KS Chwaszczyno * 0 0
 10.  Kotwica Kołobrzeg
 0 0
 11.  Lech II Poznań
  0
0
 12.  Pogoń II Szczecin
 0
0
 13. Polonia Środa Wielkopolska
0 0
  14.    Sokół Kleczew
0 0
 15.   Unia Solec Kujawski
0 0
 16.   Wda Świecie
0 0
 17.   Wierzyca Pelplin
0 0
 18.   Świt Skolwin (Szczecin)
0 0

Partnerzy Medialni

Konin.LM

Partnerzy techniczni

salon pilkarskimasitastrefa