III liga: Pierwsza porażka na wiosnę
Zapowiedź: Świt Skolwin - Gónik Konin
Świetny mecz Górnika! 4-0 z Leśnikiem
  • III liga: Pierwsza porażka na wiosnę

    III liga: Pierwsza porażka na wiosnę

    sobota, 25, marzec 2017 21:28
  • Zapowiedź: Świt Skolwin - Gónik Konin

    Zapowiedź: Świt Skolwin - Gónik Konin

    piątek, 24, marzec 2017 20:53
  • Świetny mecz Górnika! 4-0 z Leśnikiem

    Świetny mecz Górnika! 4-0 z Leśnikiem

    sobota, 18, marzec 2017 22:35

       

   masita baner   facebook   Wielinscy LBT 1 hyundai       Linox MTS          logo    

gornik cup druzynaW dniach 21-22 stycznia drużyna Młodzika Młodszego Górnika Konin, prowadzona przez trenera Michała Sypułę, wygrała dwa turnieje halowe: Turniej OZPN w Słupcy i Kowalewie oraz Górnik Cup o Puchar Starosty Powiatu Konińskiego.

Młodzi piłkarze Górnika odnieśli nie tylko sukcesy drużynowe, ale i indywidualne. W obydwu turniejach podopieczni trenera Sypuły zgarniali nagrody dla najlepszego bramarza oraz dla najlepszego strzelca.


Turniej Okręgowego Związku Piłki Nożnej na halach sportowych w Słupcy i Kowalewie

 

Nagroda dla najlepszego bramkarza: Jakub Karczewski

Król strzelców: Adam Krzos.
W turnieju wzięły udział dwie drużyny Górnika 2005, zajmując 1 i 11 miejsce na 16 zespołów z całego okręgu;
Wyniki zwycięskiej drużyny:
Grupa:
Górnik Konin - SKP II Słupca 3 : 0

Górnik Konin 3 : 1 Olimpia I Koło

Górnik Konin - Football Academy Miłosław 5 : 0

Mecz o półfinał: Górnik Konin - SKP I Słupca 2 : 0
Półfinał: Górnik Konin - Victoria Września 1:1 (2:1 rzuty karne)
Finał: Górnik Konin - Błękitni Mąkolno 1 : 0

Nasz klub reprezentowali: Jakub Radwański, Jakub Karczewski, Marcel Filipczak, Radosław Skibiński, Adam Krzos, Szymon Jamrozik, Wiktor Rożewski, Wiktor Szczap, Igor Szałecki, Mateusz Kubiszewski, Damian Głocki, Filip Chorążka, Kamil Waszak, Cyprian Owczarek, Norbert Blim, Alan Szyszyński, Paweł Kwieciński, Filip Olejniczak, Albert Betke

 

Górnik Cup 2017 o Puchar Starosty Powiatu Konińskiego

Nagroda dla najlepszego bramkarza: Jakub Radwański

Król strzelców: Szymon Jamrozik
W turnieju również wzięły udział dwie drużyny, zajmując 1 i 7 miejsce na 10 drużyn (dodatkowo w turnieju wzięła udział drużyna Górnika Konin z rocznika 2006 zajmując 10 miejsce).
Wyniki zwycięskiej drużyny:
Grupa:
Górnik Konin - Górnik Konin 2006 5 : 0

Górnik Konin - Błękitni Owińska 3 : 2

Górnik Konin - Unia Janikowo 4 : 2

Górnik Konin - KKS Kalisz 2 : 2
Półfinał:
Górnik Konin - Mieszko Gniezno 3 : 0
Finał:
Górnik Konin - Pogoń Zduńska Wola 2 : 1

Nasz klub (w roczniku 2005) reprezentowali: Jakub Radwański, Jakub Karczewski, Marcel Filipczak, Radosław Skibiński, Adam Krzos, Szymon Jamrozik, Wiktor Rożewski, Wiktor Szczap, Igor Szałecki, Mateusz Kubiszewski, Damian Głocki, Filip Chorążka, Kamil Waszak, Cyprian Owczarek, Norbert Blim, Alan Szyszyński, Paweł Kwieciński, Filip Olejniczak, Albert Betke, Marcelin Krzyżak, Maciek Kubacki.

Następne spotkanie

Niedziela, 02.04.2017r. Godzina 17:00
Stadion w Lęborku

pogonlebork

-:-

(-:-)

gornikkonin
Pogoń Lębork
  Górnik Konin

 

Ostatnie spotkanie

Sobota, 25.03.2017r. Godzina 11:00
Stadion w Szczecinie

wit skolwin

2:0

(2:0)

gornikkonin
Świt Skolwin
  Górnik Konin

Tabela

III liga, grupa II

 lp.  Drużyna  Mecze  Punkty
 1. Gwardia Koszalin
 20 41
 2.
Sokół Kleczew
 20
39
3.  Lech II Poznań
 20
38
 4.  GKS Przodkowo
 20 37
 5. Elana Toruń
 20 35
 6.  Bałtyk Gdynia
 20 35
 7.  KKS Kalisz
 20 34
 8.  Jarota Jarocin
 20 33
 9. Świt Skolwin
 20 28
 10.  KS Chwaszczyno
 20 25
 11.  Pogoń II Szczecin
  20
25
 12.  Wda Świecie
  20
24
 13. GÓRNIK KONIN
 20 22
 14.   Polonia Środa Wlkp.
 20 22
 15.   Chemik Bydgoszcz
 20 21
 16.   Polgoń Lębork
 20 20
 17.   Vineta Wolin
 20 20
 18.   Leśnik Manowo
 20 6

Partnerzy Medialni

Konin.LM

Partnerzy techniczni

salon pilkarskimasitastrefa