Bezbramkowy remis z Unią Sarzędz
Drugi sparing na remis
Terminarz rundy jesiennej [AKTUALIZACJA]
  • Bezbramkowy remis z Unią Sarzędz

    Bezbramkowy remis z Unią Sarzędz

    sobota, 22, lipiec 2017 19:25
  • Drugi sparing na remis

    Drugi sparing na remis

    sobota, 15, lipiec 2017 22:37
  • Terminarz rundy jesiennej [AKTUALIZACJA]

    Terminarz rundy jesiennej [AKTUALIZACJA]

    czwartek, 13, lipiec 2017 18:33

       

   masita baner   facebook   Wielinscy LBT 1 hyundai       Linox MTS          logo    

gornik cup druzynaW dniach 21-22 stycznia drużyna Młodzika Młodszego Górnika Konin, prowadzona przez trenera Michała Sypułę, wygrała dwa turnieje halowe: Turniej OZPN w Słupcy i Kowalewie oraz Górnik Cup o Puchar Starosty Powiatu Konińskiego.

Młodzi piłkarze Górnika odnieśli nie tylko sukcesy drużynowe, ale i indywidualne. W obydwu turniejach podopieczni trenera Sypuły zgarniali nagrody dla najlepszego bramarza oraz dla najlepszego strzelca.


Turniej Okręgowego Związku Piłki Nożnej na halach sportowych w Słupcy i Kowalewie

 

Nagroda dla najlepszego bramkarza: Jakub Karczewski

Król strzelców: Adam Krzos.
W turnieju wzięły udział dwie drużyny Górnika 2005, zajmując 1 i 11 miejsce na 16 zespołów z całego okręgu;
Wyniki zwycięskiej drużyny:
Grupa:
Górnik Konin - SKP II Słupca 3 : 0

Górnik Konin 3 : 1 Olimpia I Koło

Górnik Konin - Football Academy Miłosław 5 : 0

Mecz o półfinał: Górnik Konin - SKP I Słupca 2 : 0
Półfinał: Górnik Konin - Victoria Września 1:1 (2:1 rzuty karne)
Finał: Górnik Konin - Błękitni Mąkolno 1 : 0

Nasz klub reprezentowali: Jakub Radwański, Jakub Karczewski, Marcel Filipczak, Radosław Skibiński, Adam Krzos, Szymon Jamrozik, Wiktor Rożewski, Wiktor Szczap, Igor Szałecki, Mateusz Kubiszewski, Damian Głocki, Filip Chorążka, Kamil Waszak, Cyprian Owczarek, Norbert Blim, Alan Szyszyński, Paweł Kwieciński, Filip Olejniczak, Albert Betke

 

Górnik Cup 2017 o Puchar Starosty Powiatu Konińskiego

Nagroda dla najlepszego bramkarza: Jakub Radwański

Król strzelców: Szymon Jamrozik
W turnieju również wzięły udział dwie drużyny, zajmując 1 i 7 miejsce na 10 drużyn (dodatkowo w turnieju wzięła udział drużyna Górnika Konin z rocznika 2006 zajmując 10 miejsce).
Wyniki zwycięskiej drużyny:
Grupa:
Górnik Konin - Górnik Konin 2006 5 : 0

Górnik Konin - Błękitni Owińska 3 : 2

Górnik Konin - Unia Janikowo 4 : 2

Górnik Konin - KKS Kalisz 2 : 2
Półfinał:
Górnik Konin - Mieszko Gniezno 3 : 0
Finał:
Górnik Konin - Pogoń Zduńska Wola 2 : 1

Nasz klub (w roczniku 2005) reprezentowali: Jakub Radwański, Jakub Karczewski, Marcel Filipczak, Radosław Skibiński, Adam Krzos, Szymon Jamrozik, Wiktor Rożewski, Wiktor Szczap, Igor Szałecki, Mateusz Kubiszewski, Damian Głocki, Filip Chorążka, Kamil Waszak, Cyprian Owczarek, Norbert Blim, Alan Szyszyński, Paweł Kwieciński, Filip Olejniczak, Albert Betke, Marcelin Krzyżak, Maciek Kubacki.

Następne spotkanie

Środa, 26.07.2017r. 
Stadion im. Mariana Paska w Koninie

gornikkonin

-:-

(-:-)

zagbie lubin
      Górnik Konin
  Zagłębie II Lubin

 

Ostatnie spotkanie

Sobota, 22.07.2017r. Godzina 12:00
Stadion im. Mariana Paska w Koninie

gornikkonin

0:0

(0:0)

unia swarzedz
Górnik Konin
  Unia Swarzędz

Tabela

III liga, grupa II

 lp.  Drużyna  Mecze  Punkty
1.  Bałtyk Gdynia 0 0
 2.
 Centra Ostrów Wielkopolski 0
0
3.  Elana Toruń
0
0
 4.  Energetyk Gryfino
0 0
 5.  GKS Przodkowo 0 0
 6.  Górnik Konin
0 0
 7.  Jarota Jarocin 0 0
 8.  KKS Kalisz
 0 0
 9.  KS Chwaszczyno * 0 0
 10.  Kotwica Kołobrzeg
 0 0
 11.  Lech II Poznań
  0
0
 12.  Pogoń II Szczecin
 0
0
 13. Polonia Środa Wielkopolska
0 0
  14.    Sokół Kleczew
0 0
 15.   Unia Solec Kujawski
0 0
 16.   Wda Świecie
0 0
 17.   Wierzyca Pelplin
0 0
 18.   Świt Skolwin (Szczecin)
0 0

Partnerzy Medialni

Konin.LM

Partnerzy techniczni

salon pilkarskimasitastrefa