Bezbramkowy remis z Unią Sarzędz
Drugi sparing na remis
Terminarz rundy jesiennej [AKTUALIZACJA]
  • Bezbramkowy remis z Unią Sarzędz

    Bezbramkowy remis z Unią Sarzędz

    sobota, 22, lipiec 2017 19:25
  • Drugi sparing na remis

    Drugi sparing na remis

    sobota, 15, lipiec 2017 22:37
  • Terminarz rundy jesiennej [AKTUALIZACJA]

    Terminarz rundy jesiennej [AKTUALIZACJA]

    czwartek, 13, lipiec 2017 18:33

       

   masita baner   facebook   Wielinscy LBT 1 hyundai       Linox MTS          logo    

dsc 2323Poznaliśmy plan przygotowań Górnika Konin do rundy wiosennej sezonu 2016/2017. Podopieczni trenera Czesława Owczarka wrócą do treningów 9 stycznia, zaś pierwszy mecz sparingowy rozegrają z Ostrovią Ostrów Wielkopolski.

Podczas przygotowań "Biało-Niebiescy" zmierzą się również z Wartą Poznań czy Pelikanem Łowicz. Na przełomie stycznia i lutego udadzą się też na krótkie zgrupowanie. 11 marca Górnik powróci do zmagań ligowych. O ewentualnych zmianach w terminarzu będziemy informować na bieżąco.

 

PLAN PRZYGOTOWAŃ:

Rozpoczęcie treningów - 09.01.2017

14.01 – gra wewnętrzna

21.01 – Ostrovia Ostrów – Górnik Konin /miejsce rozegrania sparingu: Skalmierzyce

28.01 – Warta Poznań – Górnik Konin /Poznań

30.01-04.02 – zgrupowanie wyjazdowe

04.02 – Pelikan Łowicz – Górnik Konin /Łowicz

11.02 – Lubuszanin Trzcianka – Górnik Konin /Poznań

18.02 – Lechia T. Mazowiecki – Górnik Konin /Jarocin

25.02 – Górnik Konin - SKP Słupca /Uniejów

         – MKS Olimpia Koło /Uniejów

Następne spotkanie

Środa, 26.07.2017r. 
Stadion im. Mariana Paska w Koninie

gornikkonin

-:-

(-:-)

zagbie lubin
      Górnik Konin
  Zagłębie II Lubin

 

Ostatnie spotkanie

Sobota, 22.07.2017r. Godzina 12:00
Stadion im. Mariana Paska w Koninie

gornikkonin

0:0

(0:0)

unia swarzedz
Górnik Konin
  Unia Swarzędz

Tabela

III liga, grupa II

 lp.  Drużyna  Mecze  Punkty
1.  Bałtyk Gdynia 0 0
 2.
 Centra Ostrów Wielkopolski 0
0
3.  Elana Toruń
0
0
 4.  Energetyk Gryfino
0 0
 5.  GKS Przodkowo 0 0
 6.  Górnik Konin
0 0
 7.  Jarota Jarocin 0 0
 8.  KKS Kalisz
 0 0
 9.  KS Chwaszczyno * 0 0
 10.  Kotwica Kołobrzeg
 0 0
 11.  Lech II Poznań
  0
0
 12.  Pogoń II Szczecin
 0
0
 13. Polonia Środa Wielkopolska
0 0
  14.    Sokół Kleczew
0 0
 15.   Unia Solec Kujawski
0 0
 16.   Wda Świecie
0 0
 17.   Wierzyca Pelplin
0 0
 18.   Świt Skolwin (Szczecin)
0 0

Partnerzy Medialni

Konin.LM

Partnerzy techniczni

salon pilkarskimasitastrefa